קצת עלינו

שיר בן-שלוש

היי!

אני שיר

מאז ומתמיד אהבתי עיצוב וכל מה שקשור בזה. במהלך התואר הראשון בעיצוב התחלתי לעבוד עם מותגים שונים ולייצר להם מיתוג עסקי. בשנים האחרונות הייתי המעצבת הראשית בסטודיו העיצוב של חברת ״ללין״ והובלתי קולקציות שלמות.

אחרי התואר השני שלי בניו מדיה במרכז הבינתחומי, פתחתי יחד עם חן את FRAMEZ, והיום אני עוזרת לעסקים לייצר אסטרטגיה מיתוגית וליצור נראות דיגיטלית שמקדמת את העסק שלהם.

כשאני לא עובדת על לוגו חדש או דף נחיתה מיוחד, אני אוהבת אימוני פילאטיס מכשירים, לשמוע שירים של לנה דל ריי ולראות כל סרט דיסני אפשרי.

היי!

אני חן

האהבה שלי לאיפיון ועיצוב ממשקים התחילה בצבא, כשנחשפתי לאיפיון מערכות בחיל המודיעין. היא התחדדה כשעשיתי את התואר הראשון בעיצוב במכללה למנהל (שם גם המשכתי ללמד אחרי התואר), והתאהבתי במיתוג ובעיצוב ממשקים. מאז עבדתי בעולם העיצוב והדיגיטל, החל מתפקידי ארט בחברות פרסום, דרך חברות שיווק דיגיטלי ועד שפתחתי יחד עם שיר את FRAMEZ. 

היום אני עוזרת ללקוחות שלנו לפתוח את העסקים שלהם לקהלים חדשים דרך הדיגיטל, ומאפיינת את המוצרים הדיגיטליים שלהם בצורה מדויקת שמביאה להם לקוחות.

כשאני לא ב-FRAMEZ אני אוהבת להתאמן עם חברות, לעשות הליכות בים ולראות כל סדרה בנטפליקס בשבוע שהיא יוצאת.

חן קושניר

למה לעבוד איתנו?

כל שירותי העיצוב לדיגיטל

01

מיתוג דיגיטלי

לוגו, שפה גרפית וכל האלמנטים הגרפיים שהעסק שלך צריך כדי לפרוץ, עם דגש על הנראות הדיגיטלית של העסק.

02

עיצוב ואיפיון

עיצוב ואיפיון, או באנגלית UXUI, הם שני שלבים נפרדים והכרחיים כשעובדים על מוצרים דיגיטליים. אנחנו נדאג שהאתר שלך יהיה מאופיין ומעוצב בצורה הטובה ביותר.

03

בניית אתרים

אחרי שאנחנו מאפיינות ומעצבות את האתר, אנחנו בונות אותו במערכת וורדפרס, שאם תשאלו אותנו, היא הכי טובה שיש.

04

עיצוב גרפי

אנחנו מספקות שירותי עיצוב גרפי באופן שוטף לעסקים וחברות- באנרים, פוסטים לפייסבוק, פליירים- וכל מה שקשור לנראות של העסק שלך.

בואו נדבר על העסק שלכם

אנחנו מחכות לדבר איתכם על הנראות הדיגיטלית של העסק שלכם!

בואו נדבר על העסק שלכם

אנחנו מחכות לדבר איתכם על הנראות הדיגיטלית של העסק שלכם!